Slapukų politika

Svetainėje naudojami slapukai

Mes juos naudojame, kad jums būtų lengviau naudotis mūsų svetaine. Slapukų nustatymus galite bet kada pakeisti savo interneto naršyklės nustatymuose. Sužinoti daugiau.


Slapukai - KAS TAI?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos siunčia serveris ir išsaugomi įrenginyje, kuriame peržiūrimos svetainės. Jie leidžia prisiminti informaciją, siunčiamą tarp svetainės ir naršyklės. Jų dėka galima prisiminti formos duomenis ir svetainės nustatymus, valdyti apsilankymų skaitiklius, naudotis apklausomis, prisiminti pasirinktą kalbos versiją ar pirkti internetu. Tinkamai sukonfigūruoti slapukai yra saugūs ir leidžia informaciją skaityti tik juos sukūrusiam serveriui.


KODĖL NAUDOJAME SLAPUKUS?

Slapukų dėka vartotojas gali koreguoti žiūrimus puslapius pagal savo poreikius. Slapukai leidžia atskirti svetainės lankytojus ir rodyti turinį, skirtą konkretiems vartotojams. Jų dėka vartotojui pristatomas visiškai suasmenintas turinys. Slapukuose atsiųstos informacijos įsiminimas jokiu būdu nėra susijęs su asmens duomenų rinkimu ar kitos konfidencialios informacijos išsaugojimu.


KOKIUS Slapukus galime naudoti mūsų paslaugoms?

Svetainėje galima naudoti trijų tipų slapukus. Sesijos slapukai (laikini slapukai) - tai failai, generuojami naršant svetainės puslapius, saugomi iki naršyklės seanso pabaigos. Be jų kai kurios programos ar funkcijos gali neveikti tinkamai. Lankantis svetainėje įrenginyje išsaugomi nuolatiniai slapukai, kurių dėka vartotojas gali būti atpažįstamas ir jo pasirinkimai įsimenami kito apsilankymo metu. Trečiųjų šalių slapukai leidžia optimizuoti rinkodaros komunikaciją, skaičiuoti vartotojų srautą svetainėje ir suasmeninti turinį (pvz., Reklamą) iš išorinių šaltinių.


KAIP PAKEISTI Slapukų nustatymus?

Slapukų išsaugojimo ir siuntimo mechanizmas priklauso nuo naršyklės, įdiegtos įrenginyje, naudojamame naršant internete, konfigūracijos. Automatinis slapukų tvarkymas gali būti užblokuotas kiekvienos naršyklės nustatymuose, tačiau dėl to gali atsirasti apribojimų, susijusių su tam tikros svetainės naudojimu.