Maisto papildas

SYMBIOSYS Cytalia

2 milijardai bakterijų viename paketėlyje. 

2 bakterijų padermės - Lactobacillus rhamnosus LR06 ir Lactobacillus plantarum LP02.

Su spanguolių milteliais. 

Be alergenų*.

*Pagal reglamentą (ES) Nr. 1169/2011

 

 

SYMBIOSYS Cytalia su spanguolių milteliais

SYMBIOSYS Cytalia yra maisto papildas, sudėtyje turintis Lactobacillus rhamnosus LR06 ir Lactobacillus plantarum LP02 bakterijų padermes bei spanguolių miltelius.

1 pakuotėje 30 paketėlių. 

Grynasis kiekis: 66 g

Kiekis viename paketėlyje (paros dozėje):

L. rhamnosus LR06 (DSM 21981) 1 × 109 bakterijų
L. plantarum LP02 (DSM P-21020) 1 × 109 bakterijų
Spanguolių milteliai  500 mg
1 sachet par jour pendant un mois
Vartokite po vieną SYMBIOSYS Cytalia paketėlį kiekvieną rytą. Jei reikia, vakare kartais galite vartoti papildomą paketėlį. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.
Mélanger dans une boisson
SYMBIOSYS Cytalia vartoti labai patogu, nes tai burnoje tirpstantys milteliai, taigi paketėlio turinį galite iškarto susiberti į burną. Prieš tai miltelių tirpinti vandenyje nereikia.
Renouvelable pendant 3 mois
Vartokite SYMBIOSYS Cytalia  mažiausiai 4 savaites kasdien ir tęskite, jei reikia. Nerekomenduojama vartoti žmonėms, vartojantiems vaistus kraujo krešumui mažinti. SYMBIOSYS Cytalia neturėtų pakeisti sveiko gyvenimo būdo ir įvairios bei subalansuotos mitybos.
Conserver en dessous de 25°C
SYMBIOSYS Cytalia turėtų būti suvartotas iki datos, atspausdintos ant paketėlio arba pakuotės.
Tenir hors de portée des enfants
Laikykite SYMBIOSYS Cytalia vėsioje ir sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Neužšaldykite.
Tenir hors de portée des enfants
SYMBIOSYS Cytalia, kaip ir kitus maisto papildus bei vaistus, laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
SYMBIOSYS Cytalia, , medium
Maisto papildas

Turite klausimų?

Mes turime atsakymus

SYMBIOSYS Cytalia yra maisto papildas,  skirtas  papildyti įvairią ir subalansuotą jūsų mitybą.  SYMBIOSYS Cytalia sudėtyje yra bakterijų  Lactobacillus rhamnosus LR06 ir Lactobacillus plantarum LP02 padermės.  Kiekviename paketėlyje yra 2 milijardai bakterijų. Papildomai  yra 500 mg spanguolių miltelių. Jį patogu vartoti, nes miltelių dozės supakuotos į atskirus paketėlius,  milteliai - burnoje tirpstantys, taigi paketėlio turinį galima iškarto susiberti į burną. SYMBIOSYS Cytalia nėra glitimo, laktozės ir alergenų*. 

*Pagal reglamentą (ES) Nr. 1169/2011

SYMBIOSYS Cytalia sudėtyje yra kruopščiai atrinktos bakterijų Lactobacillus rhamnosus LR06 ir Lactobacillus plantarum LP02 padermės. SYMBIOSYS Cytalia sukurtas kartu su mokslininkais. 
Produkto sudėtyje esančios bakterijos gamybos metu padengtos patentuotu mikrokapsuliavimo metodu, kuris padeda apsaugoti jas nuo skrandžio rūgšties ir pasiekti reikiamą žarnyno dalį gyvybingoms.
Be to, jame yra spanguolių, gerai žinomo augalo, tradiciškai kilusio iš Šiaurės Amerikos, miltelių.

SYMBIOSYS Cytalia greitai ištirpsta burnoje. Todėl nereikia jo ištirpinti vandenyje prieš vartojant, o paketėlio turinį galite susiberti tiesiai į burną.Vartokite po vieną SYMBIOSYS Cytalia paketėlį kiekvieną rytą.  Jei reikia, vakare kartais galite vartoti papildomą paketėlį.

Naudojant produktą šalutinio poveikio nesitikima. Tačiau kai kurie žmonės gali būti ypatingai jautrūs, todėl negalima visiškai atmesti šalutinio poveikio galimybės. Jei kyla abejonių, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.

Iki šiol nėra žinoma sąveika su kitais maisto papildais ar vaistais. Tačiau SYMBIOSYS Cytalia sudėtyje esančios bakterijos gali būti inaktyvuotos gydant antibiotikais.

Nerekomenduojama vartoti žmonėms, vartojantiems vaistus kraujo krešumui mažinti.

Jei jūs sergate sunkia ar lėtine liga, jei norite sužinoti, ar SYMBIOSYS Cytalia yra jums naudingas ar turite klausimų apie SYMBIOSYS Cytalia vartojimą kartu su vaistais, kuriuos jau vartojate, pasitarkite su gydančiu gydytoju arba vaistininku.

Atsargumo sumetimais šio produkto nerekomenduojama vartoti nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo sveikatos priežiūros specialistą.

Neseniai žiūrėta